На Скелях Довбуша знімають український фантастичний фільм.ФОТО

На Скелях Довбуша, що в Івано-Франківській області, знімають повнометражний україномовний фільм – пригодницьке фентезі “Вартова застава” за мотивами повісті Володимира Рутківського.

В повісті йдеться про те, як сучасний школяр Віктор через загадковий часовий портал потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з богатирями з билин – Олешком Поповичем, Ільєю Муромцем та Добринею Нікітичем. Разом із ними він стає на захист Вартової застави від половців. Віктор б’ється з міфічними героями, бореться зі своїм страхом, знаходячи в собі мужність.

d8bc6c1fe5

Режисером фільму став Юрій Ковальов. У головних ролях – Роман Луцький, Наталя Сумська.

“Мені хочеться довести, що ми в Україні можемо знімати достойне жанрове кіно. Хороше кіно для широкої аудиторії: видовищне, цікаве, небанальне”, – відзначає Юрий Ковальов.

Демонструвати фільм планують в кінотеатрах. Знімальна група позначила його як “якісний український пригодницький фільм”.

ae891adc74

Дія фільму розгортається в минулому, тому для цього вибрали натуру в Карпатах – більшість зйомок пройде на Скелях Довбуша, що в Долинському районі на Івано-Франківщині.

0da0acd278

Фільм планують випустити в прокат восени-зимою 2016 року.

Редакція Дзеркала Коломиї рекомендує не тільки дочекатись і переглянути фільм, а й прочитати книжки Володимира Рутківського. Всі вони варті уваги тих, хто любить якісну українську пригодницьку літературу.

Джерело: kurs.if.ua