Додому Новини На Січових Стрільців у Коломиї сталася ДТП: автівка врізалася в дерево. ФОТО

На Січових Стрільців у Коломиї сталася ДТП: автівка врізалася в дерево. ФОТО

6
Поділитися

Сьогодні приблизно о 23 год. у Коломиї по вул. Січових Стрільців трапилася ДТП.

Мікроавтобус “Opel Vivaro” на високій швидкості рухався зі сторони залізничного вокзалу до центру міста. Водій не справився з керуванням і врізався в дерево. Зі слів свідків, потім автівку відкинуло в сторону іншого автомобіля, повідомляє “Дзеркало Коломиї“.

В мікроавтобуса вирвало праве колесо і він зупинився після удару в дерево.

За кермом автомобіля перебував учасник АТО.

Мешканці з вулиці Січових Стрільців обурені ДТП — вже завтра обіцяють готувати колективне звернення. Водія відправили на експертизу на вміст алкоголю. Мешканці організували супровід, щоб переконатися, що процедура проходитиме чесно.

2yVl3_OX7dg
xYE8-6ROcw0
uoyF44qBGmA
hfrpg9kyWqI
rS6apMKikRszXY8hFu95YY

6 Коментарі

    • А чому не написали як було насправді???? Того дивись він врізався в дерево відскочив у іншу машину а зупинився від зіткненням з деревом… Він що, у лісі був???? Нехай спочатку пишуть чому і як це сталося, а потім починають говорити що то був учасник АТО….Насамперед він просто людина, яка живе в цій країні, сплачує налоги, а вже потім водій який постраждав! Машину не відремонтувати, і дякую Богу що всі живі і не ушкоджені!!!!! А вам товариш, я би радила не кидати в людей ножами і не плювати в спину тим, хто вас цією спиною захищав на сході!!!!!