На ремонт магістралі через Коломию до кордону з Чернівецькою областю потрібно близько 900 мільйонів гривень

Сьогодні на нараді у залі засідань Івано-Франківської облдержадміністрації розповіли про запланований ремонт доріг в області на 2016 рік.

Керівник служби автомобільних доріг Василь Буджак повідомив, що у 2015 році фінансування значно зросло. Минулого року на ремонт доріг витратили 825 мільйонів, за 2011-2014 рр. – 600 мільйонів.

“Нині найбільш приорітетними є дві дороги національно значення, що проходять через Франківську область: Н 09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів (через Рахів) та Н 10 Стрий—Івано-Франківськ—Чернівці—Мамалига (на Кишинів)”, – цитує “Репортер” Василя Буджака.

Він зазначив, що на ремонт магістралі Н 10 через Коломию до кордону з Чернівецькою областю потрібно близько 900 мільйонів гривень.

Депутат Верховної Ради України Анатолій Матвієнко сказав, що ямковий ремонт, який інколи застосовують для латання доріг, потрібно забути, бо це “гроші в нікуди”. Також він наголосив на важливості громадського контролю.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук сказав, що дороги на Франківщині будуть якісно ремонтуватися тільки тоді, коли керівництво ОДА, обласна рада, депутати Верховної Ради України від Прикарпаття будуть працювати разом.