На Прикарпатті розпочав свою роботу Міжнародний скульптурний симпозіум. ФОТО

У с. Михальче Городенківського району розпочав свою роботу Міжнародний скульптурний симпозіум “Sculpturalfuture” в рамках фестивалю мистецтв “Карпатський простір”.

Перший скульптурний симпозіум “Міфологеми простору міста” відбувся торік. Цьогорічний скульптурний проект змінився кількісно і якісно.  Участь у ньому беруть митці з Мексики, Польщі та відомі українські скульптори., інформує Галицький кореспондент.

Важливо зазначити, що ускладнилися і творчі завдання, зокрема, митці мають створити та втілити в камені те бачення, яке можна вкласти в поняття «скульптура майбутнього» та буде формувати культурне і мистецьке середовище міста майбутнього.

Митці з Польщі, Мексики, вітчизняні з Ужгорода, Києва та Івано-Франківщини створюють скульптури абстрактних форм, які вберуть у себе концепцію життя сучасного міста та традиції предків.  Ідеальна абстрактна форма здатна показати весь арсенал, яким володіє художник.

Роботи, які створюються на цьогорічному Міжнародному скульптурному симпозіумі “Sculpturalfuture” будуть представлені 4 травня в м. Івано-Франківськ на Майдані Шептицького у рамках фестивалю мистецтв “Карпатський простір”.