На Прикарпатті може з‘явитись новий мурал

Вже розпочалися роботи з капітального ремонту фасаду житлового будинку на майдані Шептицького, 4. Йдеться про утеплення бічної глухої стіни дев’ятиповерхівки, поруч з тією, де минулого року з’явився перший у Калуші мурал.

У міському бюджеті на капремонт фасаду передбачено 290 тис. гривень, повідомляє Фіртка.

Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Тарас Фіцак, зараз у планах — лише утеплення стіни. Підготовлену поверхню можна буде використати і до нанесення мурала і таким чином буде досягнуто ефекту цілісності. Проте наразі у міському бюджеті кошти на мурал не передбачені.

За словами начальника управління культури Іванни Гринів, управління буде клопотати перед міською радою про виділення коштів на новий мурал. Але все буде залежати від рішення депутатського корпусу. Якщо воно буде позитивним, то в такому разі мурал на стіні будинку може з’явитися вже до Дня Незалежності.

Нагадаємо, у минулому році до Дня міста на цьому будинку намалювали великий мурал: робота калуської художниці Вікторії Гетьманської із зображенням святого АрхистратигаМихаїла стала переможцем оголошеного в місті конкурсу. Торік мурал коштував міському бюджету 130 тис. гривень, а сам розпис тривав близько двох тижнів.