На Прикарпатті змії атакують: через укуси плазунів троє людей у лікарні

Учора, 23 червня поступило повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Косівської лікарні доставлено громадянина, 1977 р.н., жителя села Космач з діагнозом укус змії. Стан потерпілого задовільний.

Днем раніше, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від чергового Косівської центральної районної лікарні про те, що в травматологічне відділення їх лікувального закладу доставлено жителя села Космач Косівського району,  1998 р.н., з діагнозом “укус змії в п’яту правої ноги”. Стан потерпілого задовільний, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Управління ДСНС в області.

Цього ж дня, в селі  Негівці Калуського району на пасовищі  змія вкусила юнака, 2001 р. н. Потерпілий  госпіталізований в реанімаційне відділення лікарні Калуського ТМО села Підгірки.

Управління ДСНС в області звертається до громадян: будьте уважні під час подорожі лісами, адже найчастіше натрапити на небезпечних плазунів можна саме там. Дуже важливо мати відповідний одяг та взуття. Під час збирання грибів чи ягід краще користуватися палицею відповідної довжини, щоб перевірити зарості на безпечність.