На Прикарпатті зареєстровано 24 правопорушення, пов’язані з виборами

Під час круглого столу працівники МВС та активісти громадянської мережа ОПОРА розповіли про спільну роботу по виявленню правопорушень на майбутніх виборах на Прикарпатті.

“Сьогодні ми зібралися спільно з “Опорою” обговорити питання про вибори, які у нас вже на носі. І є деякі моменти, які хотілося б спільно обговорити, а також внести корективи до певних дій та зблизити міліцію з громадськістю. Ми хочемо мати змогу чітко відпрацьовувати правопорушення, що виникатимуть, як в адміністративному, так і у правовому полі”, – розпочав зустріч підполковник міліції Василь Віконський.

Згідно з інформацією, наданою правоохоронцями в ході круглого столу, як повідомляє Стик, на даний час на території області не зареєстровано кримінальних правопорушень. В той же час, зареєстровано 24 адміністративних правопорушення, що пов’язані з агітацією.З них 15 – факти порушення порядку розміщення агітматеріалів, один факт виготовлення агітматеріалів, що не містять відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, три факти неправомірної словесної агітації, чотири факти дрібного хуліганства, а також один факт втрати печатки.

Як повідомив полковник міліції Андрій Прусак, по двох фактах притягнуто до відповідальності розповсюджувачів матеріалів, у 8 випадках прийнято рішення про відсутність складу правопорушення, всі інші факти наразі вивчаються.