На Прикарпатті виконуватимуть бажання тяжко хворих дітей

У вівторок, 2 серпня, в Івано-Франківську відбулася презентація Івано-Франківського обласного осередку ГО “Розвиток Громади” та Всеукраїнського проекту “Виконай бажання тяжко хворої дитини”.

Проект буде реалізовано спільно з міським головою, Івано-Франківською обласною дитячою клінічною лікарнею та Громадською радою при департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, пише ГК.

ГО “Розвиток Громади” – це команда однодумців, котрих поєднує спільна система цінностей, в її основі лежать християнські та проєвропейські правила життя такі, як: взаємоповага, довіра, відкритість та чесність. Для нас найбільшою цінністю є людина та її права. Наша громадська організація завжди допоможе відстояти інтереси громадянина в рамках чинного законодавства», – розповів керівник по розвиту осередків “Розвиток громади” Юрій Татомир.

Проект “Виконай бажання тяжко хворої дитини” існує в України з 2016 року, відповідно він продовжить міжнародну ініціативу здійснення бажань важкохворих дітей. Мова йде про дітей з пухлинами, вадами розвитку та спадковими вадами.

Результат, який активісти бачать із цього, це один крок до одужання дитини.

“Немає такої мрії, яку не можна реалізувати”, – наголошують вони.