На Прикарпатті відкрився перший в Україні мобілізаційний центр добровольчої армії. ФОТО

Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську відбулося відкриття мобілізаційного центру Української Добровольчої Армії. На відкриття прибув начальник штабу УДА Сергій Ільницький.

“5 лютого на базі Української Добровольчої Армії почав працювати навчальний центр, що знаходиться у Дніпрі. У зв’язку з розширенням ми відкриваємо нові мобілізаційні центри, щоб всі, хто хоче долучитися, могли не те що поїхати на фронт, а просто здобути військові навики – хоча б для захисту власної родини”, – розповів Василь Абрамів, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на ГК.

Наразі на навчання прийняли 30 чоловік. У майбутньому навчальний центр зможе прийняти дві роти – 200 чоловік. Вишкіл ще не зобов’язує людину йти на фронт, але підготовка бійця дасть досить багато знань, що згодяться на фронті. Загалом – 10 дисциплін, навчання триватиме 30 днів. Воно є безкоштовним, участь у вишколі можуть взяти як жінки, так і чоловіки. Серед предметів – індивідуальна підготовка, тактика ведення бою, інженерно-саперна справа, основи медичної підготовки.

“Це вже другий центр, і я дуже радий, що з’явився він саме у Франківську”, – поділився думками Сергій Ільницький.

Також він зазначив, що УДА ні в якому разі не є конкурентами ЗСУ, а навпаки – діють для підтримки та підняття авторитету армії.

Перші рекрути з Прикарпаття вже відправились на вишкіл.

Сконтактувати з прикарпатським Мобілізаційним центром УДА можна за тел.:

067-34-33-023 (в.о. начальника моб. центру);

098-597-30-04 (волонтерський підрозділ);

yarosh.if@gmail.com

Вже з квітня планується відкриття кількох таких мобілізаційних центрів по області.

Читайте також: Майже три десятки військових резервістів повернулися на Прикарпаття. ФОТО