На Прикарпатті створили Івано-Франківську обласну асоціацію учасників та ветеранів АТО

10 січня в Івано-Франківську відбулися об’єднавчі установчі збори громадської спілки “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО”.

Головою “Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО” обрали франківця Тараса Шпука.

В правління спілки серед калушан обрано голову об’єднання учасників АТО Калущини Олександра Соколовського. Секретарем правління став також калушанин — Григорій Кондратенко. До правління спілки увійшли 24 представники місцевих організацій учасників та ветеранів АТО, а також добровольчих батальйонів: ДУК, ОУН та УНА-УНСО.

Збори делегували представляти інтереси спілки в Івано-Франківській міській та обласній радах Андріана Волгіна та Андрія Долика.

Крім того, “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО” звернулася до голови обласної ради Олександра Сича винести на наступне пленарне засідання створення окремої депутатської комісії, яка б опікувалася учасниками АТО.

До слова, 25 грудня відбулася друга бюджетна сесія Івано-Франківської обласної ради, учасники АТО та волонтери наполягали на тому, щоб облрада створила одну єдину комісію, яка буде відповідати за учасників АТО. Таким чином, на сесії Івано-Франківської обласної ради не було створено депутатської комісії у справах учасників АТО. Це викликало обурення у волонтерів та небайдужих франківців.

Джерело: Станіславське ТБ