На Прикарпатті спіймали на хабарі у 2600 гривень заступника головного лікаря. ФОТО

Оперативники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції спільно з Івано-Франківською місцевою прокуратурою викрили заступника головного лікаря, який вимагав 2600 гривень.

22 травня, поліцейські спільно з прокуратурою затримали одного із керівників медичного закладу регіону при черговій передачі неправомірної вигоди у завуальованій формі, шляхом оформлення договору добровільного медичного страхування в сумі 2600 гривень, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Правоохоронці викрили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від пацієнтів у завуальованій формі шляхом оформлення договорів добровільного страхування медичних витрат у страховій компанії.

У подальшому отримані у такий спосіб кошти легалізовувались через вказану страхову компанію шляхом здійснення закупівлі медичних препаратів у мережі аптек Івано-Франківська.

Попередньо встановлено, що за цією злочинною схемою з початку 2017 року було незаконно отримано та легалізовано понад 1 мільйон гривень.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, що декілька днів тому на хабарі спіймали Посадовця управління Держпраці на Прикарпатті.