На Прикарпатті на хабарі затримали працівницю військкомату, яка вимагала 900 доларів у мешканця Коломиї. ФОТОФАКТ

Співробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі працівницю Богородчанського районного військового комісаріату Івано-Франківщини.

В.о. начальника одного з відділень військкомату вимагала 900 доларів США у мешканця Коломиї за вирішення питання про ухилення від призову на військову службу, інформують”Вікна”.

Гроші хабарниця взяла двома частинами по 300 та 600 доларів. Правоохоронці затримали її під час отримання другої частини хабара.

В п’ятницю, 17 червня, Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу виконуючій обов’язки начальника відділення комплектування Богородчанського РВК, мешканки Надвірної, 1983 року народження, яку підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

 З матеріалів клопотання вбачається, що підозрювана, будучи службовою особою яка займає відповідальне становище, вимагала та отримала неправомірну вигоду за забезпечення непризову на військову службу громадянина України, чим вчинили отримання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи дій із використанням наданого їй службового становища.

Суд врахувавши той факт, що підозрювана раніше не судима, і те, що у неї на утриманні є одна неповнолітня дитина ухвалив: визначити підозрюваній мешканці Надвірної, 1983 року народження, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки вчинений нею злочин носить ненасильницький характер, то суд також визначив грошову заставу у розмірі сорока мінімальних заробітних плат (п’ятдесят п’ять тисяч сто двадцять) гривень (в межах встановлених Кримінальним процесуальним кодексом для даної категорії злочинів).