На Прикарпатті готуються до масштабного спортивного фестивалю

24 – 25 червня на Німецькому озері, що в мікрорайоні Пасічна у Франківську, проведуть Sport Fest. Усі охочі зможуть спробувати себе в двох десятках різних спортивних активностей, послухати цікаві лекції та скуштувати здорову їжу.

Подія відбудеться в рамках програми “Гарячий спорт” від платформи “Тепле Місто”, повідомляє КУРС.

Програма фестивалю розподілятиметься на три основні напрямки: індивідуальні та командні види спорту і лекторій. Вхід на всі заходи фесту – вільний.

На Sport Fest представлять як традиційні, так і досить незвичні види спорту. Серед них лазертаг, петанк, бейсбол, алтимат, пляжний волейбол, футбол, пейнтбол, фітнес, йога, бадмінтон, паркур, настільний теніс, альпінізм, BMX, танці та інші. Окремо передбачена дитяча зона й активності для людей з особливими потребами.

Також учасники зможуть послухати цікаві та мотивуючі лекції від видатних спортсменів, тренерів та інших людей з царини спорту.

За словами організатора фестивалю Ігоря Крицака, ця подія – можливість розкрити потенціал території навколо Німецького озера.

Цю рекреаційну зону незаслужено оминають увагою, і тому ми хочемо показати, як можна її використовувати, – зазначив Ігор Крицак. – Ми сподіваємось, що після фестивалю на цій ділянці вдасться облаштувати як мінімум одну спортивну зону вже до осені цього року”.

Читайте також: У мережі презентували колоритний промо-ролик фестивалю “Полонинське літо”