На полонині четверо чоловік ледь не вбили пастуха

В чергову частину Яремчанського ВП ГУНП в Івано–Франківській області поступила заява від жителя с. Яблуниця Яремчанської міськради, Івано-Франківської області про те, що 3 липня в смт. Ворохта на полонині «Магура», невідомі особи в кількості 4 чоловік поламали двері, розбили скло у вікні та проникли до приміщення стаї де він проживав, де його побили та викрали гроші в сумі 1700 гривень, сокиру, ножиці та сирну продукцію.

Про це “Фіртці” повідомив начальник Яремчанського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури Володимир Федорчук.

Виїздом на місце події встановлено, що приблизно о 00.45 годині четверо чоловіків прийшлидо належного заявнику приміщення стаї, розташованої на території полонини «Магура».

Через деякий проміжок часу між чоловіками виник конфлікт, після чого вказані особи через шляхом зламу вхідних дверей проникли до приміщення вказаної вище стаї, де вчинили напад на заявника.

В ході даного нападу чоловіки почали кидати у заявника частинами цегли, після чого руками і ногами нанесли по тілу і голові декілька ударів, спричинивши останньому тілесні ушкодження у вигляді: відкритого перелому кісток носа, перелому ребер справа, рваних ран спинки носа та численних ссаден обличчя.

У подальшому, скориставшись тим, що заявник після отримання тілесних ушкоджень не міг чинити опору, чоловіки заволоділи його майном, зокрема: грошима в сумі 1700 гривень, сокирою, ножницями, металевими ручними вагами, вісним ножом, шкіряною сумкою та сирною продукцією.

При огляді місця події використовувалась фото зйомка.

Вирішується питання про затримання вище вказаних осіб в порядку ст. 208 КПК України, оголошення про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 187 КК України та зверненням до суду з клопотанням про триманням під вартою.

У кримінальному провадженнюпроводяться першочергові слідчі (розшукові) дії направлені на встановлення свідків та очевидців даної події.

На місце події виїжджали: керівник Надвірнянської місцевої прокуратури Марчук В.В., начальник Яремчанського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури Федорчук В.Ю., начальник Яремчанського відділення поліції Надвірнянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Хомин А.М., експерти – криміналісти, СОГ Яремчанського ВП ГУНП в області.