Додому Новини Суспільство На конкурс фонтанів у Коломиї надійшли ще п’ять пропозицій

На конкурс фонтанів у Коломиї надійшли ще п’ять пропозицій

0
Поділитися
Автор: директорка НВК №9 природничо-математичного ліцею Ганна Пасічна у співавторстві зі студенткою ІІІ курсу Львівської політехніки Підлісецькою Х.

На конкурс проектів фонтану надійшло п’ять нових пропозицій. Рада Міжнародного благодійного фонду «Покуття» виносить подані проектні пропозиції на громадське обговорення.

Конкурс фонтанів тривав до 4 квітня. Який проект буде втілено у життя – стане відомо до кінця квітня. Автори кращих робіт отримають грошові винагороди.

Автор: Павло Осадчук
Автор: Павло Осадчук
Автор: Андрій Кіщук (фонтан туристичний «Коло»)
Автор: Андрій Кіщук (фонтан туристичний «Коло»)
Автор: Йосип Аллабама
Автор: Йосип Аллабама
Пропозиція: Костянтин Старигін
Пропозиція: Костянтин Старигін

Нагадаємо, минулого літа Міжнародний благодійний фонд «Покуття» зініціював проведення робіт з будівництва нового фонтану біля універмагу «Коломия». Всі роботи, як пообіцяли благодійники, проведуть лише за кошти меценатів.

Восени торік за ініціативи БФ «Покуття» були розроблені проектні пропозиції з будівництва фонтану, які неодноразово публікувалися у ЗМІ й виносилися на обговорення громадськості.

З настанням зими роботи з демонтажу старого фонтану та будівництва нового були відтерміновані. І вже незабаром БФ «Покуття» розпочне роботи з будівництва нового фонтану.