На коломийському фестивалі вуличних мистецтв запропонують літературну музику

20 серпня на проспекті Чорновола у Коломиї відбудеться четвертий фестиваль вуличних мистецтв “АРТ-ВІЗІЯ”, покликаний боротися зі стихійними явищами у місті.

 Основні організатори заходу — ГО “Коломийські атракції”, які цього разу долучилися також і до робочої групи стосовно святкування 775-ї річниці із першої згадки про Коломию. Після тривалих роздумів було вирішено заповнити місто сучасним мистецтвом у другий день святкування Дня міста, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Вікна.

”Окрім стандартного святкування Дня міста, цього року у Коломиї буде проводитись дуже багато різних заходів для всіх! Ми ж теж дещо розширили нашу програму: окрім звичних на “АРТ-ВІЗІЇ” неординарних майстрів, музикантів, перформерів та художників, ми додали ще танцювальну вуличну складову та цілком новий формат — літературна музика”, — ділиться голова ГО “Коломийські атракції” Василь Лабич.

У суботу, 20 серпня, основна частина “АРТ-ВІЗІЇ” відбуватиметься на стометрівці по обидва боки вулиці Валова. Саме там відбудуться наймасштабніші дійства.

”Мастри, які з’їдуться на “АРТ-ВІЗІЮ” підготували близько 20-ти майстер-класів, під час яких кожен охочий зможе самотужки виготовити собі сувенір на згадку про ці святкові вихідні”, — надихає організатор хендмейд частини фестивалю Олена Бойцан.

У програмі заходу — майже 20 музичних номерів, свої роботи презентуватимуть художники та хендмейд-майстри із усієї України. Окремими родзинками фестивалю будуть дві неймовірні команди: київський арт-проект “аБХа” та професіонали видовищ “Fire spirit”, які підготують неймовірне вечірнє вогняне шоу, яке триватиме близько години.