На Коломийщині поховали поліцейського Руслана Бойчука, який трагічно загинув у ДТП. ФОТО

У церемонії поховання, яка відбулася у селі Корнич Коломийського району, із загиблим поліцейським прийшли попрощатися керівники правоохоронного відомства області, району, колеги по службі, друзі та односельчани.

Дорожньо-транспортна пригода, яка сталася 30 серпня о 21.40 год. трагічно обірвала життя 28-річного поліцейського Коломийського відділу поліції Руслана Бойчука.

Він пішов у вічність, залишивши трьох дітей, наймолодшому всього 1,5 року, пише “Дзеркало Коломиї” із посиланням на прес-службу обласної поліції.

Руслан Богданович з початком антитерористичної операції на сході України одним із перших виявив бажання та у складі добровільного загону правоохоронців із Прикарпаття побував там серед першопроходців, коли дійсно було страшно і небезпечно. Повернувшись додому живим і неушкодженим, він загинув вдома, на мирній службі.

На згадку про себе Руслан залишив багато добрих справ і теплоту в серцях своїх рідних і близьких. За свій молодий вік зазнав нелегкого життя. Змалку залишився без батьківської опіки. Може й тому вибрав таку нелегку професію працівника поліції, щоб допомагати людям, бо це вибір справді сильних і мужніх чоловіків.

Для дружини, Руслан був гарним чоловіком, міцною опорою, а дітям щирим і люблячим батьком. Він завжди був там, де складніше. Віддавав людям усе найкраще і найпозитивніше, що було у його серці: ні вчому не відмовляв, завжди допомагав, радив. Таким його знали і запам’ятають рідні, друзі, односельці. Щирим і товариським він був і з колегами.

У прощальному слові очільник прикарпатської поліції Віктор Шкутов відзначив високоморальні якості Руслана як людини з великої літери, справжнього правоохоронця, відповідального і добросовісного працівника. Віктор Володимирович подякував бабусі за його гарне виховання та висловив щире співчуття родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – трагічної загибелі рідної їм людини.

Також запевнив, що правоохоронці не залишать сім’ю без опіки, постійно допомагатимуть та підтримуватимуть дітей. “Хай спочиває з миром, а пам’ять про хорошого працівника поліції і щиру людину житиме завжди у наших серцях”,- зазначив керівник обласної поліції на завершенні похоронної церемонії.

Читайте також: На Коломийщині вантажівка на смерть збила 28-річного поліцейського. ФОТО

Колектив Коломийського відділу поліції висловив співчуття родині поліцейського Руслана Бойчука, який трагічно загинув