На Івано-Франківщині школяр обікрав водія автобуса

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області  розглянув кримінальне провадження щодо учня 9 класу Новодофінівської ЗОШ І-ІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області, який умисно вкрав чуже майно, інформує Галка.

Ще 25 жовтня 2015 року неповнолітній їхав автобусом із смт. Ланчин, Надвірнянського району, Івано- Франківської області в м. Яремче. Перебуваючи в салоні рейсового автобуса марки «MERCEDES-BENZ» сполученням «Камянець-Подільський – Солотвино» хлопець , побачив як водій заховав гроші до внутрішньої кишені своєї куртки, яка знаходилась біля водійського сидіння.  Учень на автобусній зупинці викрав грошові кошти в сумі 1400 гривень та 10 доларів США.

Після зупинки автобуса на автовокзалі в м. Яремче  злочинець вийшов із салона зазначеного рейсового автобуса та побіг в сторону АЗС «Укрнафта». Водій в цей час виявивши крадіжку своїх грошей побіг вслід за хлопцем в сторону території вказаної вище АЗС, де через декілька хвилин затримав обвинуваченого із викраденими грошима.

Винуватець розкаюється, просить строго не карати та передати під нагляд матері.

Суд вирішив застосувати до неповнолітнього примусові заходи виховного характеру – передати хлопця під нагляд його матері  до досягнення обвинуваченим повноліття.