На Городенщині розпочався “Еко табір”. ФОТО

З 9 по 11 серпня в Котиківці, Городенківського району,  з ініціативи ГО Молодіжний Клуб “ТУР” в Городенці, ресурсної підтримки Котиківська сільська рада, Асоціація Розвитку Територій та Відділ у справах молоді та спорту Городенківської РДА на території Три мости пізнавально-розважальний парк с.Котиківка розпочався захід “Котиківка Еко Табір 2018”.

У таборі на учасників чекають різноманітні тренінги, еко-лекції, суспільно-корисна праця, розвиваючі ігри, мозкові штурми, показ кіно під відкритим небом та багато-багато цікавого, інформує Дзеркало медіа.

Захід відбувається у рамках національного телепроекту Нові лідери учасником якого є Котиківський сільський голова – Іван Вережак, із проектом, щодо відновлення одного із найстаріших аркових мостів в Україні, моста – Три Мости” Зберегти! Відновити! Створити!”

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

Щодня, табір починатиметься спільною молитвою за мир на Україні, відновлення природи та становлення сильної Незалежної України!

У програмі триденного відпочинку – відкриття табору, виступи: головний спеціаліст відділу молоді та спорту Городенківської РДА Гамула Тетяна (Tanya Gulyakova), сільський голова с.Котиківка Іван Вережак, волонтер корпусу миру США – Дара Грей (Dara Gray), про мандрівки та можливості для активної молоді від депутат Копачинецької сільської ради, віце-президента федерації петанку України, співзасновника ферми “Покутський равлик” – Івана Паламарчука (Ivan Palamarchuk), поговоримо про самовдосконалення через семінари тренінги форуми та тематичні табори із головним спеціалістом відділу молоді та спорту Городенківської РДА Тетяною Гамулою суспільно-корисна робота по облагородженню території парку “Три Мости” , берега річки “Ямгорів”  та території довкола другого, діючого, найстарішого аркового моста в Україні – “Три Мости”, спілкування у форматі “Англійського Клубу” із волонтером Корпусу Миру США – Дарою Грей, проектний менеджмент, обговорення “ваше бачення Пізнавально-Розважального Парку Три Мости” та території довкола другого, діючого, найстарішого аркового моста в Україні.

А ще на учасників чекають аматорські ТУРніри із ігор: дартс, петанк, камінь ножиці папір, лекція про вакцинацію та особисту гігієну від сімейного лікаря – Діброви Дмитра (Дмитро Діброва).

Обговорення та формування волонтерів для організації квесту про 17 цілей сталого розвитку, перегляди фільмів, ватра, спільні молитва разом із отцем-деканом Ігорем Левицьким за відновлення природи.