На Франківщині відкрили нову лінію для сортування сміття. ФОТО

Сьогодні  у Рибному під Франківськом офіційно запрацювала лінія для сортування сміття.

Тут тверді побутові відходи сортуватимуться на кілька фракцій для подальшої переробки, а що головне – екологічної утилізації, повідомив у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Дзеркало медіа.

“Я дякую обласній владі, зокрема Олександр Сич, за те, що підтримали місто і виділили кошти на реалізацію цього проекту. Адже нова сортувальна лінія слугуватиме не тільки Івано-Франківську, але й усій області”, – йдеться у дописі.

Як зазначається,  потрібні робітники на лінію, тому продовжують набирати людей. Поки що є одна зміна, 15 осіб, але потрібно три.

Сортувальна лінія є сучасною та мобільною, вона не потребує багато догляду. Відсортоване сміття продаватиметься для вторинної переробки. Всі інші відходи – йдуть на сепаратор для подрібнення. Зараз потужність лінії – 20-25 тонн за зміну. Проте з часом потужність лише зростатиме. Максимальна – 50 тонн.

“Я також хочу звернутись до усіх людей, аби вони більш відповідально ставились до сортування сміття. Адже вся екологія починається з наших домівок”, – написав Марцінків.

Читайте також: Репортаж з масштабного сміттєзвалища у Печеніжині. Як сміття завойовує колиску Довбуша. ФОТО