На Франківщині перевіряли відділи поліції – 14 посадових осіб притягли до відповідальності

Прокуратура перевірила на Прикарпатті відділи поліції – 14 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області, пише Дзеркало медіа.

Упродовж року проведено перевірку в Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Тисменицькому та Івано-Франківському відділах поліції.

Під час перевірки встановлено, що поліцейські  порушують Кодекс про адміністративні правопорушення, а саме: протоколи про  “Керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння” скеровують в суд після спливу тримісячного строку, що призводить до уникнення правопорушником відповідальності.

Також направляють в суд неналежно оформлені протоколи про адмінправопорушення, без будь-яких доказів вини фігурантів, у результаті чого суди закриваю справи у зв’язку з відсутністю події і складу адмінправопорушення.

До того ж були випадки, коли поліцейські оглядали транспортні засоби без складання відповідних протоколів, у 143 випадках при складанні адмінпротоколів за ст. 130 КУпАП не знайдено підстав для складання протоколів про адміністративне затримання та протоколів про проведення особистого огляду та огляду речей.

На виявлені порушення прокуратурою області внесено вказівки начальнику Головного управління Національної поліції в  області, на підставі яких проведені службові розслідування.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто 14 посадових осіб органів поліції.

Фото ілюстративне

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!