На Франківщині небайдужі допомогли 10-річному хлопчику, який загубився, повернутися додому

Сьогодні  на одній з вулиць селища Вигода, що на Долинщині, перехожі помітили немісцевого хлопчика, який виглядав розгубленим і не міг до ладу пояснити ні хто він, ні де живе.

Небайдужі люди, не зумівши самотужки допомогти дитині повернутися додому, повідомили про цю ситуацію в поліцію.

Про це у Facebook повідомили працівники ювенальної превенції, пише Місто.

За вказаною адресою з Долинського відділу поліції негайно скерували групу реагування патрульної поліції, з якою вирушив й інспектор ювенальної превенції Мар’ян Марусяк. Поліцейський, побачивши хлопчика, упізнав у ньому родича іншого неповнолітнього з райцентру, з яким йому раніше доводилося мати справу у службових справах. Цій 10-річній дитині важко спілкуватися через хворобу, тому він називав перехожим лише своє ім’я та сказав, що приїхав з міста Долина до бабусі у село.

Поліцейські відразу доправили хлопчака до місця його проживання у Долині. Там його родичі розповіли, що хлопець разом з мамою останнім часом справді гостював у Вигоді, а сьогодні вранці непомітно пішов з бабусиного двору. Це ювенальному поліцейському підтвердила й хлопчикова мама, з якою він зв’язався телефоном, щоб повідомити про знайденого сина. Жінка сама вже певний час шукала дитину і надзвичайно зраділа, коли поліцейські запевнили її, що з хлопчиком нічого поганого не трапилося, – йдеться у повідомленні.