На Франківщині сміттєві баки сховають під землю. ФОТО

Задля максимальної чистоти в середмісті Івано-Франківська вже цьогоріч на вул. Грушевського (позаду стоматологічного корпусу) встановлять підземний контейнерний майданчик.

Зараз департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківського виконавчого комітету активно працює над тим, аби швидко і якісно виконати проект майбутнього майданчика. Потім розіграють тендер на виконання робіт і розпочнуть спорудження конструкції, пише Фіртка.

Передбачається 4 занурені під землю контейнери, куди за допомогою люків можна буде викидати сміття. До всього проект передбачає сортування відходів. Перевізник сміття дистанційно активує механізм і піднімає баки на поверхню, щоб їх очистити.

Початок робіт зі встановлення планують на літо.

“Нам важливо, аби середмістя Івано-Франківська було чистим і затишним. Цей майданчик завжди був проблемним, адже, крім неприємного запаху, тут часто “сортували сміття” безхатьки, значну частину якого викидали просто на пішохідну зону. Тому ми прийняли рішення таким чином удосконалити цей майданчик, адже взагалі усунути його також не можна. Думаю, це стане пілотним, але не останнім таким проектом для нашого міста”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Приблизно так виглядатиме проект майбутнього контейнерного майданчика на вул. Грушевського.

Читайте також: Гроші не пахнуть: журналістське розслідування.