На фестивалі “Drive for life fest” у Коломиї виступлять “Антитіла”, а в небо піднімуться повітряні кулі

Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки “Drive for life fest” проведуть 20-21 серпня у Коломиї на День міста на кількох екстремальних локаціях, повідомили його організатори ГО “Коломийський автоклуб West Roads Wheels”. 

У програмі фестивалю – автослалом, stuntriding, RC drift/drag, автозвук, автотюнинг, ендуро, показові та ознайомчі польоти на літаках – freestyle, показові виступи картингу, BMX show, паркур.

Щодо новинок, то цьогоріч очікується також долучити повітряні кулі, раллі-спринт та виступи каскадерів.

Одним із перших результатів оновленого формату фестивалю має бути розширена мережа локацій, зокрема просто неба (розваги для дітей та всієї сім’ї) та екстремальні точки – paintball, розважальні конкурси, живий мікрофон, трансляція автомотоавіа спортивних кінофільмів тощо.

Серед учасників концертної програми гурти “Монополія”, “Сни Дріади”, “B&R Club”, рок-гурт “Гуцул”, а також “Полюси” і “Антитіла”. На open air party учасників фесту розважатимуть Sweet Beat, Mark Hoffman та iPunkz.

Інтригою фестивалю планують встановлення рекорду України в одній із програм.

Фест відбуватиметься поблизу Коломиї, яка у ці ж вихідні святкуватиме 775-річчя від першої писемної згадки про місто.

“Цим ми урізноманітнюємо святкування урочистого дійства, створюючи майданчик для активних людей, які не бояться чогось нового та полюбляють екстрім”, – відзначають організатори.