На День міста біля ратуші виступлять відомі гурти та зазвучить знаменита “Дівчина з Коломиї”

Серед найгучніших подій 19 – 21 серпня  – встановлення двох рекордів України (найбільший яблучний пиріг та хор-велетень із 775 хористів), два фестивалі (вуличних мистецтв “Арт Візія” та “DriveforlifeFest”), богатирські ігри, відкриття світло-музичного фонтана у середмісті, презентація “коломийського вальсу” пісні “Завітайте до нас в Коломию” п’ятьма мовами і святковий концерт біля ратуші. Тобто, на Спаса в Коломиї буде весело, людно, потужно, гучно, фестивально, ярмарково і музично.

Організатори закликають коломиян та гостей міста не проґавити концерт біля ратуші.
19 серпня від 21:30 год.

З ювілеєм місто вітатимуть “OT VINTA”, “Один в каное”, “Кораллі” та”Брати Гадюкіни”, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Коломийської міськради.

Чи знаєте ви, що таке ukrabilly? Рокабіллі чули, мабуть, усі. OT VINTA ж втілили старий жанр в українському тілі й не прогадали. Шалені, розкуті, природні, трохи божевільні – все це про ukrabillyband “OT VINTA”. Навіть затяті сноби не втримаються і підуть у танок під їхні боївки з присмаком пан-року. І якщо ви справді втомилися бути серйозними й мега-відповідальними, то не відмовте собі у задоволенні стати людиною без комплексів і заборон, а пісеньки типу «Дарма я наївся цибулі», «Рок-н-рол для черепах», «Бабина тумба» чи «Дриґ-тин-димба» вам в цьому допоможуть!

1387107590_irfdwvvli9c

“КораЛЛі” – франківський гурт, який не робить собі рамок в стилі чи напрямку музики. Хоча… якби хтось таки дуже хотів якось означити стиль їхньої музики, то це – щось граничне між етно-роком і фолк-фанком. Вони рідні нам по звуку, духу і сприйнятті світу. Головний мотив їхнього музичного продукту – воля у всьому. Зрештою, зовсім скоро можете оцінити самі.

 

afisha-odyn-v-kanoe-v-ternopoli

Також на головній святковій сцені виступатиме гурт із душею і стилем – «Один в каное». Визначити стиль їхньої музики досить складно: вокал-рок, інді-рок, соул, усе змішалось. «Ми – то кілька собі людей, які намагаються грати шось просте і зрозуміле, шоб зайвий раз не подразнювати слухові рецептори слухачів», – кажуть самі музиканти.

 

25350«Брати Гадюкіни». Мабуть, усі чули легендарну пісню «Дівчина з Коломиї» про файну та пишну коломийську мадам, яка з трамваю несподівано вийшла. Так от, на День міста гурт “Брати Гадюкіни” виступить на головній святковій сцені Коломиї, і ви зможете почути цю пісню й десятки інших наживо.

 

 

Вхід вільний!

Святковий концерт відбудеться під патронатом міського голови Ігоря Слюзара за підтримки ГО “Фонд пам’яті Андрія Федчука”