На будівництво стадіону в Івано-Франківську УЄФА виділить понад 8 млн грн.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич підпише меморандум про співпрацю в галузі розвитку інфраструктури спортивної бази для масового футболу. Відповідне рішення прийняла обласна рада на другому пленарному засіданні п’ятої сесії.

Про це сьогодні, 13 червня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Меморандум про співпрацю між Івано-Франківською обласною радою, обласною державною адміністрацією, міською радою, обласною федерацією футболу та громадською спілкою «Федерації футболу» має на меті координацію зусиль для будівництва та введення в експлуатацію футбольного стадіону для дитячо-юнацького та масового футболу.

Винесення даного питання на розгляд депутатського корпусу ініціював очільник облради, адже підписання меморандуму тягне за собою певні фінансові зобов’язання сторін-підписантів.

Зокрема, УЄФА виділить понад вісім мільйонів гривень на будівництво стадіону, за умови виділення земельної ділянки та облаштування території. Власне, на облаштування основи під штучне покриття та інші роботи з благоустрою кошти має спрямувати обласна рада. Разом з тим, зазначив Олександр Сич, після введення в експлуатацію, стадіон перейде на баланс місцевої організації федерації футболу.

На цьому ж засіданні сесії для реалізації меморандуму управлінню молоді і спорту облдержадміністрації вже виділено 2 мільйони гривень.