МВС розшукує трьох членів “Правого сектора” з Івано-Франківщини

Троє членів “Правого сектора” із Івано-Франківщини з’явилися на сайт МВС в базі даних “осіб, які переховуються від органів влади”.

Про це інформує прес-служба ІФ ОО НВР ПС, передає Станіславське ТБ.

На сайті МВС  вчора розміщено дані учасників акції “чистий четвер” – нинішнього т.в.о. керівника громадсько-політичного представництва Іф ОО НВР ПС – Романа Масевича та активістів Федора Туза і Андрія Яхневича. Нагадаємо, що тоді в результаті акції у сміттєвий бак потрапив начальник ГУЮ в Івано-Франківській області, який попадав під дію закону “Про очищення влади” – В.Кавацюк, родич регіонала Б.Гдичинського, колишнього “смотрящого” по області, а нині заступника керівника секретаріату вищої ради юстиції України з вересня 2013 року”, – йдеться у повідомленні.

У зверненні повідомляється, що  “процедури щодо вказаних осіб та інших жителів Івано-Франківської області ведуть “правоохоронці” аж з Тернополя”.

Вимагаємо від влади припинити переслідування українських патріотів, інакше переповнена чаша гніву народного заллє лавою чиновницькі кабінети.
Один за всіх і всі за одного! Звертаємося до ПРАВООХОРОНЦІВ, які ще пам’ятають текст присяги українському народу, а не шоколадному магнату – ВІДМОВЛЯЙТЕСЯ від виконання злочинних наказів, бо цього разу вже доведеться відповідати! Жодна зірка чи зарплата не вартує людської долі та майбутнього нашої держави!”, – пише “Правий сектор” у заяві.