Мирослава Гонгадзе прокоментувала призначення Насалика

Продюсер і журналіст Української редакції Всесвітньої служби “Голосу Америки” Мирослава Гонгадзе назвала Насалика улюбленим міністром, пишуть Вікна.

”Не знаю як у вас, але у мене вже є улюблений міністр. Він демонструє дві головні якості українського міністра — силу волі і любов до себе”, — написала  Мирослава Гонгадзе у своєму Facebook, додавши публікацію ”Вікон” про перемогу Ігоря Насалика на чемпіонаті України із бодібілдингу, фітнесу та атлетизму.

Близько трьох років тому новина миттєво стала топ-темою у місті, й облетіла навіть усі столичні засоби масової інформації. Міський голова Калуша Ігор Насалик, якому восени 2012 року року виповнилося 50, був найстаршим серед учасників змагань. І, попри це, йому таки вдалося увійти до трійки найсильніших на чемпіонаті — із 16-и учасників у його віковій категорії і 170-и, які брали участь у змаганнях загалом. Тоді міський голова Калуша, а нині міністр енергетики отримав “респект” і від досвідчених спортсменів та тренерів.

Учасники чемпіонату не просто мали вийти і покрасуватися перед журі і глядачами. Для ліпшої наочної демонстрації пропорцій тіла і рельєфу м’язів атлети мали ще і виконати хореографічну композицію. Ігор Насалик “танцював” під “Адажіо”. Хореографія, за його словами, далася легко.

Категорія, у якій мер Калуша змагався на чемпіонаті України, — атлетичний бодібілдинг. Тут акцент зроблений, власне, на пропорціях тіла. Тому і міський голова із “робочою” вагою у 86 кілограмів і ростом 188 сантиметрів заздалегідь мав непогані шанси на перемогу.

4d599e854f
До теми:

Сьогодні Верховна Рада затвердила новий склад Кабміну. Міністром енергетики став екс-міський голова Калуша, народний депутат від БПП “Солідарність” Ігор Насалик.