Микола Стефурак з Коломийщини переміг на фотоконкурсі в Китаї

Для студента першого курсу Краківської академії мистецтв Миколи Стефурака навчальний рік закінчився вельми приємно. Навесні у складі делегації викладачів та студентів йому пощастило відвідати Китай. Туди вони їздили на пізнавальну екскурсію (таке здавен практикується в цьому престижному навчальному закладі) — знайомитись з китайською архітектурою та культурою назагал.

У рамках цієї поїздки організували фотоконкурс «Мить Китаю». Вислід конкурсу оголосили днями на щорічній підсумковій виставці в академії.

Перше місце та грошову винагороду за фотороботу «IN» отримав Микола Стефурак, 21-річний студент першого курсу факультету дизайну інтер’єрів, або архітектурного дизайну, як називають цей факультет самі студенти.

Тішить те, що переможець родом з с. Великого Ключева Коломийського району, навчався в місцевій школі, але ще з юних літ опинився в Кракові. Тут закінчив Краківський художній ліцей і торік вступив до Краківської академії мистецтв.

Цей відомий у Європі навчальний заклад існує від 1818 р. і виховав плеяду блискучих митців: художників, графіків, скульпторів. Зокрема, його закінчили такі українські мистецькі величини, як Іван Труш та Михайло Бойчук.

Можливо, й Микола Стефурак згодом досягне творчих вершин, уславить наш край та сформує свій оригінальний мистецький погляд на світ.

Микола САВЧУК

13321904_561596974019561_3908236507066462995_n (1)

фотографія-переможець