Мешканців Прикарпаття запрошують долучитись до автопробігу на підтримку учасників АТО

Прикарпатців запрошують долучитись до автопробігу на підтримку учасників АТО.

Завтра о 9:00 з Яремче учасники АТО та громадськість розпочнуть автопробіг до Івано-Франківська під стіни ОДА, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Фіртку.

Акцію проводять на підтримку законопроекту 5567, який передбачає звільнення від сплати митних платежів учасників антитерористичної операції звільняються від сплати митних платежів.

“Якщо хтось має авто на євро номерах той зрозуміє для чого ця акція! Треба щоб влада побачила, що ми так просто не здамося! Уже неодноразово сигналили владі, але вони не чують, не розуміють! Це поганий знак коли влада не реагує і не підтримує народ, який її обрав!!! Влада не хоче чути або свідомо не чує активістів, які роблять різні попереджувальні акції! Нам дуже важливо отримати перемогу, яка стосується вирішення проблеми автомобілів з іноземною реєстрацією! Разом ми сила! Треба показати хто ґазда! Збір о 09.00 10 червня 2017 року біля Яремчанської міської ради з виїздом 09.10 ранку в м. Івано-Франківськ”, – йдеться у дописі на Facebook Яремчанської спілки учасників АТО.