Мережу шокувало фото з слоном на автомийці у Франківську. ФОТО

Нещодавно у мережу виклали фото зі слоном, якого купали на автомийці в Івано-Франківську поблизу торговельного центру “Арсен”.

Знімок на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала користувачка Олена Біла.

21 століття. Слона миють в автомийці в Івано-Франківську. Насинг спешл. Гортайте далі“, – підписала вона фото.

Як з’ясувалося, слон провів багато часу в дорозі у душній вантажівці. Водними процедурами тварині намагалися збити температуру.

Про це “Обозревателю” повідомила активістка UAnimals Діана Соловей.

Як зазначила Соловей, у дирекції автомийки банні процедури слона пояснили сильною спекою, що могла завдати шкоди здоров’ю тварини.

Там була така ситуація, що слон провів багато часу в дорозі, у вантажівці, в якій його везли. І в нього була підвищена температура, потрібно було терміново полити холодною водою, щоб йому трохи легше стало. Я люблю тварин і проти всяких знущань. Ми просто хотіли допомогти слону”, – зазначив керівник автомийки Андрій.

За словами активістки, згодом, завдяки користувачу соцмережі Михайлу Джоголю, стало відомо, що тварина належить цирку “Європа” або “Великому будапештському цирку”.

Це пересувне шапіто, яке раз на рік гастролює територією України з величезною кількістю екзотичних тварин у тісних клітках. Саме цей цирк шокував громадськість кілька тижнів тому тим, що мив слона на автомийці в Чернівцях“, – зазначила Соловей.

Вона припустила, що, найімовірніше, цирк не має достатньої кількості ресурсів, щоб належним доглядати за твариною, тому, гастролюючи містами, використовує автомийки.

Соловей зазначила, що, купуючи квитки в такі пересувні цирки, люди продовжують спонсорувати спосіб життя тварин, який не відповідає тому, який вони ведуть в дикій природі. Тварин потрібно рятувати.

Саме тому вона запропонувала підтримати електронну петицію, яка заборонила б використовувати тварин у цирку. Зробити це можна за цим посиланням.

Читайте також: В Івано-Франківську провели мітинг “За цирк без тварин”. ВІДЕО