Мера Франківська звинувачують у сексизмі: “А тепер працівниці йдуть прасувати прапор”

Користувачі соцмереж не забарилися відреагувати на розпорядження міського голови Івано-Франківська попрасувати до Дня Незалежності національні стяги у місті.

 “Значна частина прапорів є з матеріалу, подібного на балон, він не мнеться. Прасувати його не можна, бо розплавиться”, “Може, у кваліфікаційні вимоги на конкурс держслужбовців прописати навички прасувати?”,“Це сказав той чоловік, що ліфти у житлових будинках святив?”, пише Фіртка.

Такими повідомленнями та коментарями користувачів замайорів Facebook.

 В спільнотиі Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці з’явився запис, в якому мера звинувачують в сексизмі:

 

Як вам таке? Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків дав розпорядження попрасувати всі 1880 прапорів, які вивісять у місті до 25-річниці від Дня Незалежності. Про це пише інтернет-видання Івано-Франківська Версії – щоденна інтернет газета

“Щоб не було тих пожованих. У департаменті є жінки? У них вдома є праски. Хай принесуть і попрасують”, – сказав Марцінків.

Згодом пояснив: «Я сказав «попросіть добровільно, якщо є можливість, щоб прапори попрасували», потім запитав, чи є у департаменті жінки, які б це могли зробити, мені сказали, що є. Після цього попросив організувати прасування. Мені все одно, хто це зробить – чоловіки чи жінки»“, йдеться в дописі.

Як повідомлялося, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків дав розпорядження, щоб всі 1880 прапорів, які вивісять по місту, до 25-річниці Дня Незалежності були попрасовані.

“Щоб не було тих пожованих. У департаменті є жінки? У них вдома є праски. Хай принесуть і попрасують”, – сказав Руслан Марцінків.