Майже у 200 прикарпатців діагностували пневмонію

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні відбулося методичне заняття із лікарями загальної практики, інфекціоністами, пульмонологами, реаніматологами, дільничними терапевтами Прикарпаття.
Як повідомила головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Боришкевич, в області зростає динаміка щодо захворюваності на ГРВІ, зокрема грипу.
«За оперативними даними лікувальних закладів області,  на Прикарпатті зареєстровано більше 11750 хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, 50 відсотків з яких – діти, – повідомила Л. Боришкевич. – За останню добу кількість хворих зросла ще на 3000 осіб».

Боришкевич також зауважила, що прикарпатці почали частіше звертатися до медичних установ області для отримання кваліфікованої допомоги, що, на її думку, свідчить про  позитивну динаміку зростання серед мешканців краю турботи про власне здоров’я та довіру до медичних працівників.

Окрім того, медик поінформувала про наслідки захворювання на грип та ГРВІ, зокрема, такі ускладнення, як вірусно-бактеріальні пневмонії.

За її словами, на Прикарпатті є один такий випадок із підозрою на дане захворювання.

Загалом же у стаціонарних відділеннях лікувальних закладах краю сьогодні перебувають 179 пацієнтів, у яких діагностували пневмонії.

Джерело: firtka.if.ua