Майже 9 млн грн передбачено у місцевих бюджетах Прикарпаття для пільгових житлових кредитів

У місцевих бюджетах області на 2017 рік для надання пільгових молодіжних житлових кредитів передбачено понад 8,9 млн. грн.

Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Кулик, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Посадовець звернув увагу на те, що для пільгового молодіжного кредитування у поточному році кошти передбачені в бюджеті Івано-Франківської області у обсязі майже 8,5 млн грн., а також у міському бюджеті Івано-Франківська у розмірі 432 тис. грн.

Як зазначив перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, кошти, які щороку спрямовуються органами місцевого самоврядування Івано-Франківщини на житлові програми, мають тенденцію до зростання. Так, якщо на початку 2016 року в місцевих бюджетах області на житлові програми було передбачено 4,4 млн грн., то вже наприкінці року ці кошти було збільшено до рівня майже 8,2 млн грн.

Читайте також: Прикарпатську молодь запрошують стати учасниками конкурсу на здобуття Премії Кабміну