Мати Арсенія Яценюка та БФ «Покуття» нагородили планшетами обдарованих учнів Стефаникової школи

Коломийська спеціалізована школа №1 імені Василя Стефаника відзначила свято навчального закладу. На зустріч випускників завітала мати Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка пані Марія. Жінка привезла подарунки найкращим учням навчального закладу.

Пані Марія нагородила планшетами 23 обдарованих дітей Стефаникової школи. Зокрема, переможців і призерів ІІІ і ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, відмінників навчання, активних учасників громадського життя школи, переможців Всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

«Сьогодні я маю виконати почесну місію від імені свого сина Арсенія, – розповіла на святі Марія Яценюк. – Річ у тому, що він теж деякий період навчався в цій школі. Ми б хотіли передати презенти для найкращих вихованців вашої школи».

Директор школи Мирослав Граб зізнається: обрати кращих з кращих було важко. Адже чимало учнів прославляє та представляє навчальний заклад на високому рівні.

Як повідомляє «Дзеркало Коломиї», цього тижня ще один планшет знайшов свого власника. Голова благодійного фонду «Покуття» Уляна Мандрусяк нагородила подарунком відмінника навчання, учня шостого класу Івана Феняка.

«Цей учень – один з найобдарованіших у Стефаниковій школі, для нього цей подарунок вкрай необхідний, – розповідає вчителька української мови Марія Томенчук. – Взимку три дні поспіль Івасик разом зі своїм братом ходили колядувати, аби заробити гроші на бажаний комп’ютер. Тому сьогоднішня подія – для нас перемога, на яку ми навіть не сподівалися. Якби у нас так швидко вирішувалися проблеми, як у ситуації з цим планшетом, то країна б процвітала. Ми висловлюємо подяку всім людям, які до цього причетні, зокрема благодійному фонду «Покуття» та депутату Коломийської міськради Ігорю Ільчишину. Вони зробили щасливими Івасика та його брата».

Івасик

За словами голови фонду Уляни Мандрусяк, цей подарунок – доказ високих знань учня: «Якщо є розумні діти і є можливість закупити такий презент, то чому б не допомогти? Він має бути впевнений у собі, своїх знаннях і вирости гідним сином України».

БФ «Покуття» запрошує до співпраці меценатів, благодійні організації та всіх небайдужих людей. Контактний телефон фонду: (03433) 7 25 48.

Банківські реквізити благодійного фонду «Покуття»: ТВБВ №10008/0129 філії Івано-Франківськ ОУ АТ «Ощадбанк» МФО 336503 р/р 26006010950301.