Маленькому Сашкові з Прикарпаття потрібна допомога. РЕКВІЗИТИ

Олександрик Шилич народився з діагнозом двобічна нейросенсорна глухота. Щоб дитина змогла чути і в майбутньому – розмовляти, необхідно якнайшвидше зробити йому операцію – поставити кохлеарні імпланти.

Дуже бажано зробити це раніше, ніж хлопчикові виповниться 1 рік. А йому вже 11 місяців! Тож часу залишилося зовсім мало, пише Репортер.

Родина самотужки вже зібрала частину коштів, але всю суму для батьків двійні зібрати зараз непосильно. Батьки Сашка звертаються за допомогою:

“29.06.2017 року у нас здійснилось чудо, ми дочекались наших двоє діток Веронічку і Олександрика. Проте 8 травня ми дізнались страшний діагноз нейросенрорна приглухуватість 4 ступеня у Сашка. У родині не було ніколи проблем зі слухом. Сестричка чує добре. Найсильніші слухові апарати нам не допомагають. Дитина чує лише гучні звуки”.

Рішенням є проведення операції на встановлення кохлеарних імплантів на обидва вушка. Вартість одного в межах 26.5 – 30 тис. євро. Час йде проти нас. Для того, щоб дитина не тільки чула, а навчилась говорити імплант потрібно встановити якомога швидше.

“Розмовляючи з сурдологами ми дізнались, що їхня практика показує, якщо дитині до виповнення року поставити імплант, то можна розвинути мову дитини на рівні ровесників до періоду 7-8 років. Тобто двоє дітей зможуть разом відвідувати загальноосвітню школу. З часом будемо оперувати і друге вушко. Зараз важливо підключити хоча б 1 імплант і через 3 місяці можна починати проводити реабілітацію. Ми сподіваємось, що здійсниться диво і наша дитина скаже свої перші слова”, – пише мама Сашка, Оксана Шилич.

Картка для перерахунку допомоги: 5168 7554 2273 6963 Шилич Оксана Миронівна.