Львів’янин заплатить 13,6 тисяч гривень за те, що обпісяв міліцейське авто

Суд кваліфікував дії львів’янина як «винятковий цинізм», але призначив мінімальне покарання.

Личаківський районний суд Львова оштрафував на 13 600 грн провідника Львівської залізниці, який після бурхливо проведеної ночі у клубі, справив малу нужду на міліцейську «Toyota Prius» з міліціонерами всередині, інформує ДК з посиланням на zaxid.net.

Подія сталася ще у вересні минулого року, однак вирок у цій справі Личаківський районний суд Львова ухвалив лише 26 листопада. За дії, які суд кваліфікував як «особливу зухвалість» і «винятковий цинізм», співробітника Львівської залізниці оштрафували на 13600 грн у дохід держави.

«16.09.2014 року близько 04 год. 55 хв. у м. Львові по вул. Романчука, 18, біля приміщення Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області, оголившись, справляв свої природні потреби на службовий автомобіль «Toyota Prius» з передньої його частини до задньої. Такі дії вчинив в присутності працівників міліції, які знаходились як в автомобілі так і поза ним, на зауваження працівників міліції не відреагував. При цьому, продовжуючи таку поведінку, висловлювався нецензурною лайкою на адресу працівників міліції. При спробі припинити такі дії намагався втекти, був затриманий в районі вул. К. Левицького та доставлений в Личаківський РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області», – так юридичною мовою описуються подробиці тієї ночі у судовому вироку.

До відділку міліції провідник разом зі своїм приятелем потрапив з нічного клубу «Метро», де у них виник конфлікт з охороною. Після пояснень у відділку обох відпустили, але провідник, вочевидь, вирішив своєрідно «помститися» міліціонерам.

Міліціонери у боргу не залишилися, бо під час слухання справи підсудний вимагав не брати до уваги їхні свідчення, оскільки вони його побили, а тому дають упереджені свідчення. Однак суд не взяв до уваги цих тверджень підсудного і визнав його винним в навмисному грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалось особливою зухвалістю і цинізмом.

«Враховуючи те, що достовірно знаючи, що знаходиться під приміщенням Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області, біля службового автомобіля з відповідними атрибутами та написом, порушив загальноприйнятні правила поведінки, шляхом публічного оголення та справляння природних потреб , саме на міліцейський автомобіль, такі дії вчинив у зухвалий спосіб, хоч бачив працівників міліції у форменому одязі. Виявив до них не тільки людську неповагу, а й неповагу, як до представників влади», – сказано у вироку Личаківського райсуду.

Враховуючи пом’якшуючі обставини, до яких суддя відніс молодий вік обвинуваченого, позитивні характеристики з роботи і відсутність кримінального минулого, провідник Львівської залізниці отримав мінімально можливе покарання за такий вчинок –штраф у 13600 грн.