Лев Кишакевич став новим головою Івано-Франківського міського суду. ФОТО

Сьогодні, 28 квітня, в Івано-Франківському міському суді проходять загальні збори суддів, на яких оберуть голову суду та його заступника.

Всього у суді налічується 19 суддів, втім у багатьох закінчились повноваження. Відтак претендентами на посаду голови суду можуть бути 7 суддів, у яких не закінчуються повноваження, передає Фіртка.

Варто додати до цього часу двічі головою суду був суддя Тарас Антоняк. Заступником голови суду була суддя Наталія Деркач. Спершу судді обрали мандатну лічильну комісію з суддів Болюк, Руденко, Зеленко.

На посаду голови судді висунули кандидатуру судді Лева Кишакевича.

Л. Кишакевич зазначив, що намагатиметься організувати роботу таким чином аби правосуддя здійснювалось ефективно. Інших кандидатур на посаду не було. Відтак мандатна лічильна комісія затвердила форму бюлетенів та перейшли до голосування.

За результатами голосування кандидатуру Лева Кишакевича на посаду голови Івано-Франківського міського суду підтримали 14 з 19. Не підтримали жодного кандидада 1. Таким чином Лева Кишакевича обрали на посаду голови суду терміном на 3 роки.