Легкоатлетка з Коломиї здобула дві золоті медалі на Всеукраїнській Гімназіаді

Прикарпатські спортсмени вибороли п’ять медалей на Всеукраїнській Гімназіаді в Одесі. Про це повідомили  на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, інформує Дзеркало медіа. Збірна команда Івано-Франківської області здобула 11 загальнокомандне місце з сумою 329 очок. У перший ігровий день Тетяна Харащук з Коломиї здобула золото в дисципліні біг на 400 метрів. Олексій Соловій з Івано-Франківська фінішував третім у бігу на 400 метрів. Серед переможців та призерів другого дня змагань коломиянка Тетяна Харащук, яка знову виборола перемогу на дистанції 200 метрів. Вихованка калуської ДЮСШ Анна Проданчук здобула срібну нагороду на дистанції 800 метрів. Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ Олексій Соловій посів третю сходинку п'єдесталу на 800 метрівці. Нагадаємо, коломиянин Андрій Сочка увійшов до 500 кращих марафонців світу. ЕКСКЛЮЗИВ.