Лауреатом премії ім. Мельничука, заснованої Коломийською міськрадою, стала Надія Кметюк

Літературна премія імені Тараса Мельничука заснована Коломийською міською радою в 1996 році.

Вона присуджується щорічно окремим літераторам, спілкам та громадським об’єднанням літераторів за високохудожні літературні твори, які сприяють духовному росту громадян, є духовними набутками українського народу.

Цьогоріч на присудження премії претендували троє талановитих літераторів, інформує НТК.

Лауреатом стала Надія Кметюк.

Довідка. Надія Кметюк народилася поетеса 25 серпня 1961 року. Навчалася в Чернівецькому медичному інституті, який за станом здоров’я змушена була покинути.

Авторка поетичних збірок: “Божі очі” (1996), “Ave Маріє” (1998), “Молитви Надії”(2012), “Повертайтеся живими! (2014), благословенні Богом вірші – МОЛИТВИ ЗА МИР; численних публікацій у колективних збірниках і антологіях, в періодиці в Україні та за кордоном, в християнських часописах: “Християнський вісник”, “До істини”, “Нова Зоря”, “Вірую”, “Духовність” (Львів), “Наша Віра” (Київ), “Слово між нами”, “З любов’ю у світ”, журнали видавництва “Світло НА Сході” (Київ), “Християнський Вісник” (Мюнхен, Німеччина), “Америка” (США), “Церква і Життя” (Австралія) та ін., в місцевих та всеукраїнських газетах – “Коломийський вісник”, “Вільний голос”, “Коломийська Правда”, “Коломийські Вісти”, “Народна воля”, “За справедливість”, “Галичина”, “Літературна Україна”, “Слово Просвіти” (Київ), популярний народний тижневик “Життя” (Львів, тираж – 210 000 примірників) та багато-багато інших; лауреатка премії ім. М.Підгірянки в галузі літератури та мистецтва обласного товариства “Просвіта”.

У 2002 році Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ надала їй почесне звання лауреата премії ім. Митрополита Андрея Шептицького.