Ланчин. Отруєння людей

Доброго дня,ми громада смт Ланчин ,просимо вас перевірити заклад Піцерія, в якому отруїлося 5 людей на весіллю. Ми хочемо справидливості , тому що даний ресторан неодноразово отруював людей. Але перевірки санпіденстанції власник закладу регулярно гудує і платить їм гроші, тому щоб там не сталось вони все віходіт чистими із води.

Ми батьки і ми переживаємо не лише за себе, а також за наших дітей, яких в цьому закладі неодноразово отруювали неякісною їжею.

Також власника даного закладу КРИШУЄ сільська влада.

Попович Володимир – ГОЛОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ та  його заступник ГРЕСЬКО МИХАЙЛО – у минулому  працівник поліції.

Отруєння людей це  є саме найменше з того, що кришує Гресько Михайло. Він також кришує НАРКОТИКИ в селі Ланчин та в найближчих  селах , він користується звязками в поліції, де він сам працював і його друзі з якими він працював підтримують його в цьому , ми батьки дітей і ми переживаємо за наших дітей і ми почуваєм себе безпорадними. Ми нічо не годни з цим вдіяти, цей Грисько Михайло він просто всіх нас залякав. І тому ми вам пишемо анонімно. Ви наша остання надія .

 

 

У Ланчині після весілля отруїлися жителі села Черник Надвірнянського району

31 липня у інфекційне відділення Надвірнянської районної лікарні госпіталізували чотирьох пацієнтів.

Попередній діагноз –  харчове отруєння.

Пишуть Газди із посиланням на galka.if

Потерпілі 28-го липня святкували весілля в піцерії у селі Ланчин.

Ними виявилися жителі села Черник, що належить до Зеленської сільської ради Надвірнянського району.

30 липня гості влаштували “поправини” у молодої, яка родом із Черника.

А вже,  31 липня, вони звернулися до Надвірнянської районної лікарні з ознаками отруєння.

Начальниця відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександра Палійчук розповіла, що після цього випадку, до Ланчинської піцерії відправили інспекцію, яка перевірила харчі, кухню та каналізацію закладу. Фахівці встановили, що підстав для закриття закладу немає, адже гості отруїлися вже за межами ресторану. Ймовірно, “весільна” їжа зіпсувалася через термін придатності або неправильне зберігання.

 

“У пацієнтів поставили діагноз “гострий ентероколіт”. На даний час стан людей середньо-задовільний”, – каже Олександра Палійчук.

 

Як стало відомо, станом на 1 серпня кількість госпіталізованих вже 5 людей із села Черник Надвірнянського району.

 

У Ланчині після весілля отруїлися жителі села Черник Надвірнянського району