Квитки для Євробачення-2017 у Києві друкують російською мовою. ФОТО

Російськомовні квитки на Євробачення-2017 обурили соцмережі.

Євробачення-2017 проходить в “Лужниках”, чи все таки в Україні, в Києві“, – пише у Facebook генеральний директор палацу “Україна” Роман Недзельський, повідомляє Gazeta.ua.

Якщо це зробили випадково (не треба зразу кричати, припустимо), то випуском і реалізацією займаються неадеквати. Але, якщо ні – то це цинічний сепаратизм. І демонстрація: чхати ми хотіли на всіх і вся“, – відповів у коментарі до посту Народний артист України Петро Мага.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой на своій сторінці у Фейсбук написала: “Чооорт! От як тут будеш пухнастою? Тут уже й мідяки в мордяку не допоможуть, тут уже треба лопатою по голові! Ви уявляєте квитки у Франції португальською, а в Італії німецькою? Ну, де ви, талєрантні українці, які мене звинувачують у піарі і розказують, українці повинні все робити лагідно, щоб усім сподобалося? Де ви зі своєю лагідністю? Підіть і лагідно зробіть так, щоб квитки на Євробачення стали українські! Українською мовою! Щоб ті квитки на згадку повезли європейці додому. Через вас оце все, через лагідних і толєрантних! До дупи всіх! Хто знає, де той офіс concert.ua? Треба піти і його спалити до бісу. Не розуміють вони лагідно. Треба тільки дубасити. Тільки силу вони розуміють, козляри“.

А в Україні знову скандал. Знову на ґрунті язика, але вже на міжнародному рівні. В слід за рускімі кокошнікамі і куполами Московського храму Васілія Блаженного, які проглядаються в символіці українського Євробачення, прийшов, ну звісно ж, і язик. Ну як же ж без нього? Саме він представляє Україну на міжнародному рівні, а не державна українська мова.

Перше, що хоче зробити іноземець, це купити квиток, подивитися чи є квитки, скільки коштує. Заходить на інтернет-ресурс офіційного українського продавця квитків на Євробачення – і відкривається візитна картка України – її мова. Думаєте, це українська, державна? Ну може тоді англійська, бо це міжнародний захід і мова міжнародна? Нічого подібного. Завантажується за замовчуванням регіональна мова, одна з багатьох регіональних мов в Україні, російська. І квитки роздруковуються тією ж мовою”, – додала Лариса Ніцой.

Я два місяці потратив,щоб дали учасникам АТО та їх сім’ям квиточки на Євробачення жодного квиточка не дали! Це політичний проект, і цим все сказано“, – пише голова комітету із творчо-масових заходів від Братерства учасників бойових дій України Василь Зварич.

Нагадаємо, півфінали пісенного конкурсу Євробачення відбудуться 9 та 11 травня у Києві. Фінал – 13 травня. Шоу прийматиме Міжнародний виставковий центр.

Читайте також: Концерт Тіни Кароль у Франківську: загубилося 20 дітей, ще 20 людям медики надавали допомогу через запаморочення і тисняву. ФОТО+ВІДЕО