КП “Івано-Франківський обласний центр екстреної допомоги” просить облраду передати приміщення у Коломиї

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу розглянула питання “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. А. Чайковського, 10 у м. Коломиї”.

За словами начальника управління майна спільної власності територіальних громад області обласної ради Василя Даниша, це приміщення залишається у власності облради, просто передається з балансу Коломийської ЦРЛ на баланс КП “Івано-Франківський обласний центр екстреної допомоги”, щоб там можна було проводити роботи, пише Фіртка.

Втім у депутатів виникли сумніви, мовляв, питання може бути спірним.

“Це буде непросте питання, воно може бути скандальним. Я думаю, що колектив Коломийської станції буде проти. Ви даєте Матейкові, який хоче керувати, а колектив хоче окрему юридичну особу. Тому я вважаю, що там може бути негативний резонанс”, – відмітив депутат Олександр Левицький.

За словами Даниша, така ініціатива пішла від теперішнього керівника комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирона Матейка.

“Якщо сьогодні це є як єдина юридична особа, ми мусимо передавати”, – погодились члени комісії.

“На сьогодні вони орендують це приміщення за 1,20 грн у Коломийської ЦРЛ. Тобто не можуть вкласти гроші у ремонт”, – відмітив Василь Даниш.

Як зауважив депутат Олександр Левицький, “ми передаємо це майно фактично структурі, у складі якої вони не хочуть бути”.

Після обговорення депутати погодились винести це питання на розгляд сесії облради, втім спершу його ще має розглянути профільна медична комісія обласної ради.