Ковані ворота в Луцьку від brama-market.lviv.ua: 7 переваг відкатних воріт

Найголовніша перевага будь-якого кованого виробу – це унікальність та естетична привабливість металевого візерунку. Художні ковані брами на ділянку самі за себе скажуть про витончений смак володаря.

Безсумнівна класика – розпашні брами, трохи поступаються за практичністю автоматизованим відкатним системам, якими можна управляти одним натиском кнопки на пульті.

До головних переваг такої конструкції відносяться:

  1. Консольні брами на мають напрямних над проїздом, які б заважали проїзду великогабаритних машин;
  2. Відсувна система у середньому витримує до 25 000 робочих циклів;
  3. Проста конструкція не потребує особливого догляду та змазування петель;
  4. Ковані елементи гарно поєднуються з основою із дерева, металевого листа, полікарбонату та інших кольорових металів;
  5. Автоматика для відсувних воріт більш довговічна та дешевша, ніж розпашні приводи;
  6. Вуличні брами захищені від корозії методом холодного цинкування та піскоструминним очищенням із гарантією 10 років;
  7. Для прикраси можемо застосувати метод античного патинування у золотому, срібному, мідному або зеленому відтінку.

Вартість кованих воріт розраховується на етапі проектування ескізу, після замірів проїзду та розрахування необхідної кількості матеріалів.

Етапи створення та додаткові комплектуючі кованих воріт з хвірткою

Такі елегантні і високотехнологічні конструкції стануть ідеальним рішенням не тільки для дачного будинку, а й на ділянках з високою інтенсивністю використання – на підприємстві або у приватній школі.

Перейдемо до етапів виробництва кованих огорож та брам:

Ескізи кованих воріт Створюються художником за індивідуальним замовленням або комбінуються із вже готових елементів з каталогу
Візуалізація проекту На початковому етапі можна відтворити на комп’ютері те, як будуть виглядати готові брами на вашій ділянці. Це безкоштовна опція, яка дозволить при необхідності внести корективи
Виготовлення полотна методом гарячого кування Кожен елемент створюється ковалем вручну, а потім зварюється у єдине полотно
Очищення від окалини Після зварювання метал шліфують від окалини, яка може стати причиною виникнення іржі
Холодне цинкування На метал наноситься шар цинку для захисту від корозії
Фарбування Кожен виріб вкривається ковальською фарбою з частинками металу

Наприкінці ворота доставляються на об’єкт та патинуються вже на місті спеціальною фарбою пензликом. Такий метод дозволяє виділити структуру металу та надати виробу декоративної вінтажності.

Фото кованих брам з різними варіантами зашивки та ворота з профнастилом можете подивитися на нашому сайті, розділ “Фотогалерея”.

Інші ковані вироби та огорожі

БРАМА МАРКЕТ може запропонувати цілий список металевих художніх елементів декору – перила, сходинки, віконні решітки, огорожі та навіси. Відсувні брами можна модернізувати, встановивши фотоелементи, автоматизований шлагбаум або сигнальну лампу.

Автоматичні приводи для вуличних воріт Faac, Nice та Came

Відчиняти брами можна з ДУ пульта, спеціальним ключем або за допомогою мобільного додатку. Головне – це обрати правильний привод із запасом потужності. Допомогти із вибором зможуть наші менеджери, звертайтеся до них онлайн або за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту.

Де замовити художне кування у Луцьку?

Ви можете відвідати офіс БРАМА МАРКЕТ у вашому місті або зателефонувати за цими номерами – (067) 3488399, (050) 1604611.

Консультуємо завжди оперативно! Не пропускайте цікаві відео про процес кованого виробництва у Києві на нашому каналі на YouTube.

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ на сайті brama-market.lviv.ua у Луцьку: замовляйте виготовлення художніх воріт з 15 по 29 червня 2017 року та отримайте ковану хвіртку у подарунок!

На правах реклами