Корпорація “Mitsubishi” зацікавлена інвестувати у розвиток Прикарпаття

У п’ятницю відбулася зустріч першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки з генеральним директором київського офісу корпорації “Міцубісі” Кохейом Таґава, на якій обговорили можливості співпраці для економічного розвитку області.

Марія Савка розповіла гостю про інструменти залучення іноземного капіталу в економіку Прикарпатті, зокрема, реалізацію інвестиційного проекту “Єврокарпатська ініціатива”, у рамках якого вже розпочалося спорудження у Коломиї заводу із виробництва електрокабельної продукції німецького концерну “Леоні”, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

“Залучення іноземних інвестицій – пріоритет у роботі обласної влади, – наголосила Марія Савка. – Дедалі частіше представники великих міжнародних кампаній проявляють зацікавленість у співпраці з Івано-Франківщиною, що свідчить про сприятливий інвестиційний клімат в області та прозорі і комфортні умови ведення бізнесу”.

Кохей Таґава окреслив основні сфери діяльності корпорації “Міцубісі” – глобальної інтегрованої компанії,яка входить до складу японського конгломерату Mitsubishi Group.

“Сьогодні корпорація “Міцубісі” має розгалужену мережу груп, – зазначив Кохей Таґава. – Ми працюємо у різних галузях промисловості, включаючи енергетику, металургію, машинобудування і промислове обладнання. Досягаємо хороших результатів у хімічній індустрії, займаємося харчовою та легкою промисловістю”.

За його словами, цікавими для співпраці напрямками є модернізація соціальної інфраструктури, розвиток транспортної галузі та аграрної сфери.

На завершення зустрічі було домовлено напрацювати пропозиції щодо майбутньої співпраці та виокремити основні напрямки для інвестиційної діяльності.

Читайте також: Нідерланди пропонують Прикарпаттю новітній підхід, щоб відходи стали частиною економіки