Команда з Прикарпаття представила на фестивалі у Києві додаток, який зчитує інформацію про собаку. ФОТО

Перший Всеукраїнський фестиваль”ROBOfirst – більше ніж роботи!” –  це масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де ерудовані діти з усієї України демонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. 

Команда калушан єдина, яка представляла Івано-Франківщину на фестивалі і відзначилась неабияким успіхом, інформує Дзеркало Коломиї з посиланням на Вікна.

У рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Більше 1000 дітей з усієї України продемонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему “Пліч-о-пліч з тваринами”.

На базі Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. №2 Івано-Франківської обласної ради (для слабочуючих дітей) та навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей (тренер — Тарас Лужний) була створена команда TORNADO.

Загалом у фестивалі взяли участь 53 команди з усієї України. Нагороди отримали 23 команди.

Результатом праці TORNADO став кубок в номінації “Крізь терни до зірок” за стійкість та наполегливість. Ця нагорода вручається команді, якій вдалося впоратися зі складною ситуацією та гідно виступити під гаслом: “Ми все зможемо подолати, та ніколи не здамося, хай би там що!”.