Команда Space Up. Хто вони?

Молода команда Space Up відсвяткувала другу річницю своєї діяльності. За цей період на платформі Space Up організовано чимало заходів, проектів та навчальних курсів, які допомогли реалізуватися та відкрити у собі нові грані багатьом коломиянам.

На базі Space Up створено різні тренінги, навчальні курси. Команда платформи розвитку є співорганізаторами багатьох спортивних заходів:

Створені такі проекти:
-English speaking club, де всі бажаючі мають змогу закріпити та вдосконалити свою англійську у вільному спілкуванні.
– Фотошкола – після закінчення якої багато-хто розпочав свою професійну та творчу діяльності.
-Дебатний клуб – ціллю якого є показати , як можна демократично та регламентовано обговорювати актуальні соціальні питання, що дозволить проілюструвати, як перед прийняттям будь-якого рішення його варто ретельно розглядати з усіх сторін, аналізуючи всі переваги й недоліки кожної точки зору.
-Навчальні курси 1С та SAP – це комп’ютерні курси облікової системи для управлінського та бухгалтерського обліку. Після цих курсів двоє людей навіть влаштувались в best – run Consulting – компанія, яка займається автоматизацією бізнес-процесів.
-Business inglish рівень А2-В1 – навчальний курс де вивчають граматику та лексику в сфері бізнес англійської мови , який складається з 24ох занять…
-Kolomyia Media School – школа журналістики, яку відвідали лектори з Києва, Львова , Луцька, долучилися до навчального процесу і місцеві журналісти. Курс тривав 8 місяців. Результатом Kolomyia Media School стало створення медіа ресурсу Глуzд.

Глуzд – це незалежний медіа-ресурс, створений на базі платформи та за підтримки команди Space Up. Редакція «Глуzду» пише історії про людей та відкриває особистості міста. Особливу увагу редакція звертає на правильне написання назви медіа-ресурсу, буква всередині має бути саме англійською. В цьому є частина концепції.

Буква «Z» – означає покоління Z. Характеристикою цього покоління є те, що молоді люди не люблять, коли їм нав’язують думку, чи обманюють, вони прихильники мінімалізму. Цьому поколінню характерні відкритість, прозорість, мобільність та сучасність. Це основні принципи роботи редакції «Глуzд».
В команді Space Up всього семеро осіб. Всі вони такі різні, але об’єднало всіх їх одне – бажання змінити місто на краще.

Ми попросили координатора платформи Space Up познайомити нас ближче із командою:
«Засновником платформи є Володимир Білоус – досвідчений управлінець, інтелектуал, самий найстарший член команди, який і зібрав довколо себе однодумців, – розпочав знайомство із командою Михайло Данищук.

Я – координатор платформи «Spacе Up», проект менеджер компанії «best – run Consulting»
( компанія, яка займається автоматизацією бізнес-процесів). Якщо ще пару років тому мені на думку спадало переїхати в більше місто, або за кордон, то зараз із впевненністю можу сказати, що хочу жити в Коломиї і розвивати рідне місто.
Арсен Вітенко – голова дебатного клубу і проект-менеджер «Space Up». Наймолодший у команді але, не зважаючи на цей факт, вже досяг чималих успіхів.

Сергій Чаленко – фотограф команди та викладач фотошколи. Дипломат, який захоплюється танцями та музикою.

Іван Семенюк – дизайнер, відповідає за оформлення дизайну та стилю Spacе Up. Студент, який займається саморозвитком. Свій вільний час присвячує читанню книг.

Вінсент Танг – модератор клубу English Speaking Club, волонтер Корпусу Миру, який приїхав до нас з Нью Йорку. В Коломиї американець недавно, але вже встиг її полюбити.

Олена Гелетюк – єдина дівчина в нашій команді. Вона тендітна на перший погляд, на справді, дуже часто нагадує нашій чоловічій команді про рівність між чоловіками та жінками. Вона PR-менеджер, координатор «Kolomyia Media School» та головна редакторка медіа-ресурсу «Глуzду».

Команда запевняє, що вся їхня діяльність, яку мешканці міста спостерігали до сьогоднішнього дня – це тільки початок. В планах реалізація ще багатьох ідей, навчальних проектів та різноманітних заходів.