Коломиянин Роман Стефурак здобув 1-ше місце серед юнаків на чемпіонаті області з класичних шахів

Студент Коломийського політехнічного коледжу Роман Стефурак став кращим серед юнаків у фіналі чемпіонату Івано-Франківської області з класичних шахів серед чоловіків. 30 квітня - 5  травня в обласному шахово-шашковому клубі проходив фінал чемпіонату області з класичних шахів серед чоловіків, пише Дзеркало медіа. 24 шахісти, серед яких були міжнародний майстер, 2 майстри ФІДЕ, 2 майстри спорту України та 8 кандидатів у майстри спорту України, грали у класичні шахи за швейцарською системою в 10 турів з контролем часу 90 хв. + 30 сек. за кожен зроблений хід. У такій сильній компанії не розгубився коломиянин Роман Стефурак. Набравши 6 очок із 10-ти можливих, Роман поділив 5 - 6 місця у загальному заліку та посів перше місце серед юнаків. Як повідомляли, нещодавно брати Стефураки з Коломиї стали переможцями сімейного турніру “Шахова родина-2019” у Львові.