Коломиянин Денис Сагалюк візьме участь у чемпіонаті світу серед кадетів

2-го липня у Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів. В складі збірної України поїде і один прикарпатський спортсмен. Коломиянин Денис Сагалюк змагатиметься у ваговій категорії до 80 кг, пише Дзеркало медіа з посиланням на Sport.if.ua. Загалом до складу української збірної на чемпіонат світу включено 10 юнаків та 10 дівчат. Змагання триватимуть з 2 по 8 липня у хорватській столиці. На головному фото - Денис Сагалюк на чемпіонаті Європи у Македонії. Як повідомляли, раніше Денис Сагалюк став чемпіоном України серед кадетів. Читайте також:  Денис Сагалюк у Македонії переміг спортсменів з двох країн і виграв бронзу. Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.