Коломийський центр підтримки сім’ї пропонує безкоштовні консультації психолога

Психолог “Центру підтримки сім`ї” Уляна Семенюк (Уляна Семенюк) безкоштовно проводить індивідуальні та сімейні консультації.

Про це повідомляє прес-служба Карітасу Коломийської єпархії УГКЦ, пише Дзеркало Коломиї.

“Чекаємо на вас з понеділка по четвер з 9.00-18.00 в БФ “Карітас Коломия” що знаходиться за адресою: м. Коломия вул. Гетьманська 36″, – йдеться у повідомленні.

Телефон пані Уляни: 0950592103

Індивідуальні консультації психолога – це вид психологічної допомоги, направлений на вирішення різного виду психологічних проблем.

Основним засобом дії є бесіда, в ході якої психолог допоможе Вам зрозуміти дійсні причини Ваших проблем, а також сформувати успішні стратегії подальшої поведінки.

Індивідуальні консультації психолога допоможуть Вам розібратися в собі і визначити те, що ж насправді заважає Вам жити тим життям, якого Ви хочете, зрозуміти, що і чому пішло в житті не так.

Так само консультації психолога допоможуть Вам позбавиться страхів, тривог, депресій і інших негативних переживань. Психологічні консультації допоможуть Вам: вирішити проблему самотності, нерозділеній любові, вирватися з любовної соцзалежності і збудувати гармонійні відносини з протилежною статтю. Таким чином, індивідуальне консультування це вид спеціально організованого спілкування, у процесі якого психолог-консультант допомагає клієнтові дослідити і прояснити свою життєву ситуацію, актуалізувати додаткові сили і здібності, щоб знайти вихід із складних для нього обставин.

Буває, що, прийшовши до консультанта, людина вперше замислюється про власну роль в своїх життєвих невдачах і починає розуміти, як знайти вирішення багатьох проблем.

Читайте також: Коломиян просять долучитися до акції “Великодня милостиня”